Stel de grootte van de letters in.

U kunt de grootte van de letters op het scherm zelf vergroten of verkleinen op een van de volgende manieren:

Met muis en toetsenbord

  1. Houdt de Ctrl-toets ingedrukt.
  2. Scroll tegelijk met het scroll-wieltje van de muis omhoog om de letters te vergroten. Scroll omlaag om te verkleinen.

Met toetsenbord

  1. Houdt de Ctrl-toets ingedrukt.
  2. Druk tegelijk op de + toets om de letters te vergroten. Druk op de - toets om de letters te verkleinen. Druk op de 0-toets voor de standaard grootte.

Met laptop

  1. Houdt de Ctrl-toets ingedrukt.
  2. Druk tegelijk op de + toets om de letters te vergroten. Druk op de - toets om de letters te verkleinen. Druk op de 0-toets voor de standaard grootte.
&
&

&
&

&

Zorg door zzp'ers

Per 2013 is het mogelijk om AWBZ-zorg in natura te ontvangen van een zelfstandig ondernemer zonder personeel (zzp'er). Het betreft een landelijke pilot die ook gecontinueerd wordt in 2014.

Zorgkantoor DWO/NWN heeft meerdere zzp'ers gecontracteerd, die vanaf 1 januari 2014 (thuis)zorg leveren. Heeft u een indicatie en heeft u zorg nodig? Wilt u deze zorg niet van een van onze gecontracteerde instellingen ontvangen maar van een zzp'er? Dit kunt u aangeven aan het team Zorgregistratie en Zorgbemiddeling.

Gecontracteerde zzp'ers

Hieronder vindt u een overzicht van de ZZP-ers die onlangs gecontracteerd zijn en zorg in natura aan u kunnen leveren. Bent u woonachtig in de regio Delft Westland Oostland (DWO), dan kunt u alleen zorg ontvangen van een zzp'er die voor deze regio gecontracteerd is. Hetzelfde geldt voor de regio Nieuwe Waterweg Noord (NWN). Op de pagina Zzp'ers stellen zich voor stelt een aantal zzp'ers zich voor.

Naam zzp'er E-mailadres Telefoonnummer Gecontracteerd voor regio
Ron Sierksma ron@rsthuiszorg.nl (06) 40 01 45 00 DWO
Ietske de Vries ietskedevries@hetnet.nl (06) 55 97 06 58 DWO
Mark van den Muijsenberg info@zzp4care.nl (06) 22 33 65 52 DWO
Anita Breidel anitabreidel@hotmail.com (06) 22 03 59 60 DWO
Fariël Brank farielbrank@hotmail.com (06) 30 10 88 35 DWO
Astrid Chitaroe a.careandcure@gmail.com (06) 83 60 83 27 DWO
Princess Paliso princess.jp.pp@gmail.com (06) 20 41 23 27 DWO
Mayet Abarquez samhomecare@hotmail.nl (06) 50 20 45 96 DWO
Lygia Snijders-Holband l.holband@kpnmail.nl (06) 21 22 12 84 DWO
Santa Tokaay info@stqualitycare.nl (06) 46 38 13 53 DWO
Beryl Joseph beryls01@gmail.com (06) 21 40 64 58 DWO
Jolanda Blinker jrosie@hotmail.nl (06) 44 97 11 96 DWO
Rekha Dhoeme r.dhoeme@hotmail.com (06) 31 74 56 92 DWO
Meriam Overman nakskaseko@msn.nl (06) 24 65 97 12 DWO
Simone Lampoe simonelampoe@me.com (06) 83 20 03 00 DWO
Carmelita Zutte c.jzutte@telfort.nl (06) 13 69 03 96 DWO
Elly de Kluis-Winter ellydekluis@gmail.com (06) 43 75 40 75 DWO
Anaïs Wallé doriscare@hotmail.com (06) 27 20 49 41 DWO
Carmelita de Jong carmelita.de.jong@gmail.com (06) 10 93 77 36 DWO
Wim van Ophem w.ophem@planet.nl (06) 25 00 02 92 DWO
Eveline Vogelaar zorgservicevogelaar@kpnmail.nl (06) 18 99 69 23 DWO
Vivian Mormon vivianmormon_2@hotmail.com (06) 41 84 14 33 DWO
Arjan Bosch info@mentoor.nl (06) 44 50 00 67 DWO, NWN
Yvonne Wesenhagen ywesen_56@live.nl (06) 14 54 59 37 DWO, NWN
Conny Neef allroundcare1@hotmail.com (06) 81 01 34 10 DWO, NWN
Dennie Mekkelholt dennie@wijkzorgrijndmond.nl (06) 46 31 69 55 DWO, NWN
Eric Jarmohamed e.jarmohamed@bccconsult.nl (06) 12 17 91 84 DWO, NWN
Martijn Hesper m.g.hesper@hotmail.com (06) 13 65 91 31 DWO, NWN
Nick van der Hidde info@learn2help.nl (06) 47 79 44 99 DWO, NWN
Marianne Eijkelenburg eijkmar@hotmail.com (06) 41 38 57 68 DWO, NWN
Maryjane Small m.small@tele2.nl (06) 16 71 15 17 NWN
Ursula Baldew ubaldew@hotmail.com (06) 48 95 28 34 NWN
Suna Karagok-Timur skaragok@gmail.com (06) 48 76 78 14 NWN
Anne Birtick annebendt@hotmail.com (06) 16 46 99 04 NWN
Margerie Turney-Thomas mdturney@gmail.com (06) 40 99 60 90 NWN
Eleanora Conception eleonora.conception@gmail.com (06) 30 20 53 70 NWN
Mandy Montrée vuursteen2002@yahoo.co.uk (06) 41 13 39 18 NWN
Amina Meziane mer.yam@live.nl (06) 34 23 77 32 NWN
Kitty Kluivert kittykluivert@hotmail.nl (06) 14 60 77 04 NWN
Nazmiye Karagok nkaragok@gmail.com (06) 25 40 26 52 NWN
Marily Isidora suiker68@msn.com (010) 88 06 717 NWN
Maritha Cyrus m.cyrus2@chello.nl (06) 30 59 79 36 NWN